Про відзначення в місті Фастові у 2019 році Дня працівника соціальної сфери

• 29.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від __28.10.2019__                                                                                             №  ___349 од _

Про відзначення в місті Фастові

у 2019 році Дня працівника

соціальної сфери

Відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/99«Про день працівника соціальної сфери», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в місті Фастові Дня працівника соціальної сфери (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови                         О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№   349 од    від 28.10.2019

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення в місті Фастові у 2019 році

Дня працівника соціальної сфери

1. Організувати  та  провести  урочистості  та  святковий концерт у сесійній залі адмінбудинку Фастівської міської ради. 01.11.19

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

2. Оприлюднити на офіційному сайті міської ради вітання міського голови з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

31.10.19 Авксентюк Т. В.
3. Підготувати списки кандидатів для нагородження під час святкових урочистостей, грамоти та інші форми заохочення.

До 31.10.19 Тхоржевська Л. О.

Яценко І. А.

Міхєєва О. О.

4. Придбати квіти для нагородження під час святкових урочистостей. До 01.11.19 Безкровна І. В.
5. Запросити на урочистості та святковий концерт представників трудових колективів соціальної сфери.

До 31.10.19 Алісєєнко Л. М.

6. Забезпечити перевезення звукової апаратури від Палацу культури до адмінбудинку.

01.11.19 Тхоржевська Л. О.
7. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу  оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Листопад,

2019 р.

Міхєєва О. О.
8. Витрати за придбання товарів та послуг для організації та проведення святкових заходів оплатити за кошти, виділені управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.

Листопад,

2019 р.

Безкровна І. В.

Керуючий  справами                                                                               Л. О. Тхоржевська