Про відзначення з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  07.02.2020                                                                                   №34 од

 

Про відзначення з нагоди вшанування

 учасників бойових дій на території

інших держав та 31-ї річниці виводу

 військ з Афганістану

 

За активну громадську позицію, вагомий внесок в патріотично – виховну роботу та з нагоди святкування 31-ї річниці виводу військ з Афганістану, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1.  Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради активістів Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів),   з виплатою матеріального заохочення в розмірі 621 грн.12 коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

 

– Салієнка Юрія  Петровича;

– Мазура  Івана  Володимировича;

– Рибнікову Ольгу Петрівну;

– Нагорну Ольгу Григорівну;

– Болтівця Володимира Вікторовича

 

  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду в розмірі 3105 грн. 60 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки».

 

Міський   голова                                                                 М.В.Нетяжук

 

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ