Про включення до складу сім`ї Бірюкової Вікторії Володимирівни доньки *************************

• 12.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                    № ……

Про включення до складу сім`ї

Бірюкової  Вікторії Володимирівни

доньки  *************************

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 39, 45 Житлового кодексу Української РСР, п. 45 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470,  та пп.2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Включити до складу сім`ї Бірюкової Вікторії Володимирівни, **** р. н, що перебуває на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому №30/2 від 03.02.1998 року  п.6  в першочерговій черзі на одержання житла, зі складом сім’ї 3 особи, доньку –  *************, ****** р.н. Склад сім’ї Бірюкової Вікторії Володимирівни, з моменту прийняття рішення  буде  становити 4 особи:

– Бірюкова Вікторія Володимирівна, 1987  р.н.,  заявник;

– ******************************, ****  р.н., син;

– *******************************, ***** р.н., син;

– *******************************, ***** р.н., донька.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук