Про внесення доповнень до договорів оренди комунального майна Фастівської міської ради

• 10.04.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 11-LІ-VІІ

від 04.04.2019 року

Враховуючи службову записку відділу з питань раціонального використання земель, відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, ст. 284.3 Податкового кодексу України, керуючись ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести доповнення до розділу «Обов’язки орендаря» типового договору оренди комунального майна Фастівської міської ради, а саме: передбачити відшкодування орендарями земельного податку балансоутримувачам будівель, приміщень споруд (їх частин) з урахуванням прибудинкової території.
  2. Внести доповнення до діючих договорів оренди комунального майна шляхом укладання додаткових угод з орендарями.
  3. Балансоутримувачам комунального майна проводити відповідні нарахування.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                     М.В.Нетяжук