Про внесення змін до до рішення виконавчого комітету №137 від 04.03.2019 року «Про затвердження розрахунків обсягу коштів на придбання житла для відселення мешканців аварійного будинку по вул. Садова, 10, м. Фастів, Київської області»

• 13.09.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                        №

Про внесення змін до

до рішення виконавчого комітету

№137 від 04.03.2019 року

«Про затвердження розрахунків

обсягу коштів на придбання

житла для відселення мешканців

аварійного будинку по вул. Садова, 10,

м. Фастів, Київської  області»

У зв’язку з розглядом звернень Паламарчук Т.Л. та Бабіченко Ю.І. щодо  придбання житла для відселення з аварійного багатоквартирного будинку по вул. Садова, 10  у м. Фастові, замість належної їхнім малолітнім дітям: *** квартири № ***, враховуючи інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відповідно до ст. ст. 19, 86 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України №415  від 29.03.2002 року «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року №164-р «Про виділення коштів на здійснення заходів пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Фастові Київської області», розпорядженням  голови Київської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 182 «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету Київської області», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №63 від 22.02.2019 року «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на придбання житла для відселення мешканців аварійного будинку по вул. Садова, 10 в м. Фастів, Київської області», відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до розрахунку обсягу коштів з резервного фонду, для придбання житла для відселення мешканців по вул. Садова, 10 в м. Фастів, Київської області, що затверджено рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №137 від 04.03.2019 року, а саме в пункті 22,  виключити спадкоємця І черги *** (додаток додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук

додаток до рішення