Про внесення змін до до рішення виконавчого комітету №137 від 04.03.2019 року «Про затвердження розрахунків обсягу коштів на придбання житла для відселення мешканців аварійного будинку по вул. Садова, 10, м. Фастів, Київської області»

   

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

     Від                                                                                                                                        №  

     Про внесення змін до

     до рішення виконавчого комітету

     №137 від 04.03.2019 року

    «Про затвердження розрахунків

     обсягу коштів на придбання

     житла для відселення мешканців

аварійного будинку по вул. Садова, 10,

м. Фастів, Київської  області»

У зв’язку з розглядом звернень Паламарчук Т.Л. та Бабіченко Ю.І. щодо  придбання житла для відселення з аварійного багатоквартирного будинку по вул. Садова, 10  у м. Фастові, замість належної їхнім малолітнім дітям: *** квартири № ***, враховуючи інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відповідно до ст. ст. 19, 86 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України №415  від 29.03.2002 року «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року №164-р «Про виділення коштів на здійснення заходів пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Фастові Київської області», розпорядженням  голови Київської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 182 «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету Київської області», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №63 від 22.02.2019 року «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на придбання житла для відселення мешканців аварійного будинку по вул. Садова, 10 в м. Фастів, Київської області», відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

  1. Внести зміни до розрахунку обсягу коштів з резервного фонду, для придбання житла для відселення мешканців по вул. Садова, 10 в м. Фастів, Київської області, що затверджено рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №137 від 04.03.2019 року, а саме в пункті 22,  виключити спадкоємця І черги *** (додаток додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

   Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук

додаток до рішення

  

  

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ