Про внесення змін до додатку 2 розпорядження міського голови від 12.11.2019 №370 од

• 03.12.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 03.02.2019                                                                                                 № 391од

Про внесення змін до додатку 2

розпорядження міського голови

від 12.11.2019 №370 од

З метою належної організації та проведення загальноміських заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, на виконання п. 1.8 Фастівської міської комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, затвердженої рішення міської ради №8-ХХXV-VІІ від 23.12.2017р.,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Внести зміни до додатку 2 розпорядження міського голови від 12.11.2019 року №370 од «Про проведення в м.Фастові заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю» та викласти у новій редакції (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О.П.Давиденко.

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук

до розпорядження міського

голови

від 03.12.2019 року № 391од

П Л А Н

проведення в м. Фастові загальноміських заходів

до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

1. Сприяти вирішенню невідкладних та повсякденних соціально-побутових питань осіб з інвалідністю щодо поліпшення їх медичного обслуговування.

медичні заклади охорони здоров’я

протягом 2019 року

1. Провести обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких осіб з обмеженими фізичними потребами з метою надання одноразової матеріальної допомоги та надання соціальних послуг.

територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних

послуг)

протягом 2019 року

1. Забезпечити осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продуктовими наборами.

територіальний центр соціального

обслуговування ( надання соціальних

послуг)

грудень 2019 року

1. Проведення екскурсій для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Фастівському державному краєзнавчому музеї на безкоштовній основі

управління культури, молоді та туризму

протягом грудня 2019 року

1. Провести на СК «Машинобудівник» відкриту Спартакіаду серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

відділ з питань фізичної культури та спорту

1. 11. – 01. 12. 2019 року

1. Провести в навчально-реабілітаційному центрі вечірку «Пінгвін-паті» для дітей-осіб з інвалідністю.

управління освіти, управління культури, молоді та туризму

3 грудня 2019 року

1. Забезпечити вручення солодощів дітям, які відвідують КЗ ФМР «Фастівський навчально-реабілітаційний центр»

Фастівський міський ЦСССДМ

3 грудня 2019 року

1. Сприяти в межах чинного законодавства участі керівників підприємств, установ, організацій, релігійних конфесій, благодійних фондів, інших об’єднань громадян у підготовці та проведенні Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

виконавчий комітет міської ради

листопад-грудень 2019 року

1. Забезпечити в установленому чинним законодавством порядку надання фінансової підтримки місцевим громадським організаціям осіб з інвалідністю для виконання їх статутних завдань.

виконавчий комітет міської ради

листопад-грудень 2019 року

1. Вживати заходи щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю.

управління соціального захисту

населення

протягом 2019 року

1. Розмістити на шпальтах Фастівської міськрайонної газети «Перемога» та на офіційному сайті Фастівської міської ради інформацію про проведення в місті заходів, приурочених до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

відділ з питань інформаційного

забезпечення та по роботі із ЗМІ

грудень 2019 року

1. Організувати та провести обід з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю з наступним фінансуванням витрат, пов’язаних з організацією та проведенням обіду, за рахунок коштів цільового фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради.

фінансово-господарський відділ,

управління соціального захисту

населення

3 грудня 2019 року

1. Витрати, пов’язані з придбанням товарів і послуг для дітей з інвалідністю у КЗ ФМР «Фастівський навчально-реабілітаційний центр» оплатити за рахунок загального фонду, виділених ФМЦСССДМ згідно кошторису .

Заступник міського голови                                                         О.П.Давиденко