Про внесення змін до додатку 2 розпорядження міського голови від 28.10.2019 № 350 од

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 01.11.2019                                                                                        № 360од

Про внесення змін до додатку 2

розпорядження міського голови

від 28.10.2019 № 350 од

На виконанняКомплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII,Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ,з метоюналежного проведення заходів з нагоди 75-ї річниці визволення України та 76-ї річниці визволення міста Фастова від фашистських загарбників, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести зміни до додатку 2 розпорядження міського голови від 28.10.2019 № 350 од “Про відзначення 75-ї річниці визволення України та 76-ї річниці визволення міста Фастова від фашистських загарбників”та викласти у новій редакції (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                              М. В. Нетяжук

№ 360 од   від  01.11.2019

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення 75-ї  річниці  визволення України

та 76-ї річниці визволення міста Фастова від фашистських  загарбників

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. Провести засідання організаційного комітету. Листопад, 2019 р.

Нетяжук М. В.

Давиденко О. П.

2.

Організувати та провести:

– урочисте зібрання біля пам’ятника воїнам-визволителям міста Фастова у Парку культури та відпочинку ім Ю. Гагаріна;

– покладання квітів до пам’ятників, місць поховань, братських могил загиблих воїнів у часи Другої світової війни за маршрутом:

Парку культури та відпочинку                             ім. Ю. Гагаріна – Курган слави – пам’ятник О.П. Лянгасову – Інтернаціональне кладовище.

– покладання квітів до пам’ятних знаків, присвячених Другій світовій війні, загальноосвітнім школам міста (відповідно графіку управління освіти).

– урочистості у Фастівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 7 – Центр військово-патріотичного виховання «Гарт» (за окремим планом).

07.11.19

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

Єриш Н. Л.

3. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури у Парк культури та відпочинку         ім. Ю. Гагаріна.

Забезпечити підключення звукової апаратури до електромережі.

07.11.19 Тхоржевська Л. О.

Єриш Н. Л.

4. Оформити тематичну виставку в Краєзнавчому музеї «Низький уклін тобі, солдате України!».

26.10.-09.11.2019 Безкровна І. В.
5. Підготувати вітання міського голови ветеранам війни та  жителям міста з нагоди свята, опублікувати у ЗМІ та на офіційному сайті міської ради.

29.10.19 Авксентюк Т. В.
6. Забезпечити висвітлення на сайті міської ради,  у засобах масової інформації та у соц. мережах інформації про хід підготовки та відзначення  75-ї річниці визволення України та 76-ї річниці визволення міста Фастова від фашистських загарбників. 29.10.19

Авксентюк Т. В.
7. Придбати квіти для покладання  до пам’ятників загиблих воїнів у часи Другої світової війни.

До 06.11.19 Безкровна І. В.

8. Упорядкувати пам’ятні знаки, братські могили, меморіальні дошки та пам’ятники, присвячені подіям Другої світової війни, провести благоустрій прилеглої до них території.

До 06.11.19 Сидоренко В. В.

9. Забезпечити  святкове  оформлення  міста, оформити рекламні щити.

До 06.11.19 Сидоренко В. В.
10. Підготувати грамоти чи подяки міського голови ветеранам Другої світової війни

До 07.11.19 Яценко І. А.
11. Направити листа до Фастівського відділення поліції та повідомити КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» про заплановані заходи.

До 07.11.19 Тягун О. М.

Костюк І. М.

12. Забезпечити транспорт для перевезення учасників покладання квітів.

07.11.19 Тхоржевська Л. О.

Єриш Н. Л.

13. Забезпечити в місцях проведення заходів охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху та медичний супровід. 07.11.19 Тягун О. М.

Костюк І. М.

Мячиков С. П.

Курліковський В. В.

14. Витрати, пов’язані з наданням транспорту для перевезення учасників заходуоплатити за кошти, виділені управлінню освіти по загальному фонду бюджету.

Єриш Н. Л.
15. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Безкровна І. В.
16. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Міхєєва О. О.

Керуючий справами                                             Л. О. Тхоржевська