Про внесення змін до договору оренди комунального майна №11 від 13.04.2017р. укладеного між Фастівською міською радою та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

• 21.05.2020

Про внесення змін до договору оренди комунального майна

Розглянувши лист Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» від 15.05.2020р. №503, щодо реорганізації шляхом перетворення Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» в Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» який є правонаступником, у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, згідно ст. 25 ч.5, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до договору оренди комунального майна №11 від 13.04.2017р. та визначити Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» орендарем комунального майна, а саме: гаражних боксів у кількості 5 об’єктів, за адресою: м.Фастів, вул.Шевченка, 37.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                    М.В.Нетяжук