Про внесення змін до Інструкції щодо організації та проведення внутрішніх аудитів, визначення та впровадження коригувальних та запобіжних дій у виконавчих органах Фастівської міської ради затвердженої розпорядженням міського голови №  293 од від 18.09.2018р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   _13.03.2020___                                                               ___76 од__

Про внесення змін до Інструкції

щодо організації та проведення внутрішніх

аудитів, визначення та впровадження

коригувальних та запобіжних дій в

виконавчих органах Фастівської міської ради

затвердженої розпорядженням міського голови

№  293 од від 18.09.2018р.

З метою приведення у відповідність Інструкції щодо організації та проведення внутрішніх аудитів, визначення та впровадження коригувальних та запобіжних дій в виконавчих органах Фастівської міської ради, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в додатки 2, 3 до Інструкції щодо організації та проведення внутрішніх аудитів, визначення та впровадження коригувальних та запобіжних дій в виконавчих органах Фастівської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови № 293 од від 18.09.2018р., виклавши їх в наступній редакції:

1.1.Заголовок додатку 2 : «Повідомлення про внутрішній аудит».

1.2. Заголовок додатку 3 :« Протокол проведення внутрішнього аудиту».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук