Про внесення змін до облікової квартирної справи Бучинської Ольги Андріївни

• 12.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                    № ……

Про внесення змін до облікової

квартирної справи

Бучинської  Ольги Андріївни

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 38, 39,  Житлового кодексу Української РСР, п. 5, п. 25  Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, Закону України «Про Національну поліцію» та пп.2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Виключити із складу сім`ї Бучинської Ольги Андріївни, ***** р. н, яка перебуває на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому № 15/13 від 10.01.1989 року, в загальній черзі на одержання житла зі складом сім’ї 4 особи, її онуку – Пузиревич Наталію Вадимівну, **** р.н., в зв’язку зі смертю.
  2. Включити до складу сім`ї Бучинської Ольги Андріївни, ***** р. правнуку – Пузиревич Уляну Максимівну, ***** р.н. Склад сім’ї Бучинської О.А. з моменту прийняття рішення буде становити 4 особи:

– Бучинська Ольга Андріївна, **** р.н. заявник;

– Пузиревич Інна Іванівна, ****р.н. донька;

– Пузиревич Максим Вадимович, ***** р.н. онук;

– *************************** , ***** р.н. правнука.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук