Про  внесення змін до облікової квартирної справи  Остапенко Оксани Віталіївни

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 09.08.2019                                                                                                                          № 431

Про  внесення змін до облікової

квартирної справи

Остапенко Оксани Віталіївни

Враховуючи зміст заяви Золотухіної О.В., пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 38, 39,  Житлового кодексу Української РСР, п. 5, п. 25  Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, Закону України «Про Національну поліцію» та пп.2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до облікової квартирної справи Остапенко Оксани Віталіївни, *** р.н., яка перебуває в загальних списках на одержання житла зі складом сім’ї 2 особи згідно з пунктом 1.31. рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №193 від 27.10.2006 року «Про взяття на квартирний облік  громадян м. Фастова», а саме -змінити прізвище Остапенко на прізвище Золотухіна, в зв’язку із зміною прізвища під час розлучення.
  2. Встановити, що з моменту прийняття рішення Золотухіна Оксана Віталіївна, *** р.н, яка проживає в *** у м. Фастові, продовжить перебувати в загальних списках на одержання житла  зі складом сім’ї 2 особи:

– Золотухіна Оксана Віталіївна, *** р.н. заявник;

***

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук