Про внесення змін до рішення № 147 від 20.03.2020 року «Про зняття з квартирної черги Черненко Надії Олексіївни, Ципкіна Ігоря Вікторовича та переведення квартирної черги на ім’я Ципкіна Степана Ігоровича та Ципкіна Олексія Ігоровича

• 18.06.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.06.2020                                                                                                                     №261

Про внесення змін до рішення
№ 147 від 20.03.2020 року

«Про зняття з квартирної черги

Черненко Надії Олексіївни,

Ципкіна Ігоря Вікторовича

та переведення квартирної черги на ім’я

Ципкіна Степана Ігоровича

та Ципкіна Олексія Ігоровича

Згідно із заявою Ципкіна С.І., враховуючи інформацію відділу ведення єдиного демографічного реєстру населення, керуючись ст. 36, 39 ст. 40 Житлового кодексу Української РСР, п. 26, Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»,    пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в п. 2 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 147 від 20. 03. 2020 року «Про зняття з квартирного обліку Черненко Надії Олексіївни, Ципкіна Ігоря Вікторовича та переведення квартирної черги на ім’я  Ципкіна Степана Ігоровича та Ципкіна Олексія Ігоровича» та викласти його в наступній редакції: «Перевести квартирну чергу на  ім’я Ципкіна Степана Ігоровича, ***. та Ципкіна Олексія Ігоровича, ***,  як таких, що зареєстровані та проживають у гуртожитку по ***, та потребують поліпшення житлових умов».
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М. В. Нетяжук