Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 13-LХV–VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області»

• 18.05.2020

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 13-LХV–VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського  міськрайонного  суду Київської  області»

Враховуючи заяву гр. Олексієнка Леоніда Миколайовича, за   вх. №О35.579.4  від 05.03.2020 року,  щодо виведення його зі складу присяжних, затверджених рішенням Фастівської міської ради № 13-LХV–VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського  міськрайонного  суду Київської  області», діючи у відповідності до ст.ст. 63-68 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виключити із затвердженого списку присяжних Олексієнка Леоніда Миколайовича, за власним бажанням.
  2. Обрати із запропонованих кандидатур осіб та включити до затвердженого списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Кравченко Ірину Володимирівну.
  3. Внести зміни до додатку до рішення Фастівської міської № 13-LХV–VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської  області», а саме п.14. викласти в наступній редакції:

«14. Кравченко Ірина Володимирівна –  вул., моб. ».

1. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ оприлюднити дане рішення на офіційному ВЕБ-сайті Фастівської міської ради в мережі Інтернет.
  2. Скасувати рішення Фастівської міської №10-LXXV-VII від 23.04.2020 року «Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради №7-ХІХ-VІІ від 01.11.2016 року «Про затвердження списку присяжних Фастівського  міськрайонного  суду Київської  області»
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук