Про внесення змін до рішення міської ради №27-XL-VI від 16.05.2013 року «Про створення Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові»

• 20.05.2020

Фастівська міська рада

РІШЕННЯ

Про внесення змін до  рішення  міської ради №27-XLVI  від 16.05.2013 року «Про створення  Центру  надання адміністративних  послуг у місті Фастові»

У зв’язку із залученням програми “U-LEAD WITH EUROPE” для розвитку та модернізації Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради та з метою вдосконалення і поліпшення якості надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, а також приведення у відповідність до норм чинного законодавства  керівних документів,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п.1 рішення  міської ради  №27-XL-VI  від 16.05.2013 року «Про створення  Центру  надання адміністративних  послуг у місті Фастові» виклавши його в наступній редакції:

«1.Створити Центр надання адміністративних послуг як постійно діючий  робочий орган виконавчого комітету Фастівської міської ради».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти   на керуючого справами виконавчого комітету Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук