Про внесення змін до рішення міської ради від 01.11.2016 року  №17-ХІХ-VII «Про передачу з балансу КП «Фастівтепломережа» приміщень модульних котелень, розташованих на дахах багатоповерхових будинків за адресою: вул.Івана Мазепи, 14 та вул.Івана Мазепи, 18 у місті Фастові в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків»

• 14.07.2020

Проєкт

РІШЕННЯ

Враховуючи лист голови об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Інтер-14» від 02.06.20р. №3, керуючись п. 30 ст. 26, ст. 60, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п.2 рішення міської ради від 01.11.2016 року   №17-ХІХ-VII «Про передачу з балансу КП «Фастівтепломережа» приміщень модульних котелень, розташованих на дахах багатоповерхових будинків за адресою: вул.Івана Мазепи, 14 та вул.Івана Мазепи, 18 у місті Фастові в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», та викласти в наступній редакції: затвердити склад комісії з приймання-передачі приміщень модульних котелень  по вул.Івана Мазепи, 14 та вул.Івана Мазепи, 18 згідно додатку.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                             М.В. Нетяжук

до рішення міської ради

від

Склад комісії з приймання-передачі

приміщення

Голова комісії

Ясінський                           –   секретар міської ради;

Сергій Анатолійович

Члени комісії:

Єзан                                    –  в.о. директора комунального підприємства

Андрій Миколайович           «Фастівтепломережа»;

Бондарчук                         –  головний інженер комунального підприємства

Анатолій Миколайович      «Фастівтепломережа»;

Остапенко                         –  головний бухгалтер комунального підприємства

Тамара Миколаївна             «Фастівтепломережа»;

Зайчук                                –  голова об’єднання співвласників багатоквартирного

Поліна Валеріївна                 будинку «Інтер-14»;

Заріцька                             –  голова об’єднання співвласників багатоквартирного

Лариса Іванівна                     будинку «Інтер-18»;

Пеньківська                      –  завідувач сектору раціонального використання

Ірина Вікторівна                    майна;

Косович                              –  начальник відділу енергозбереження,

Тетяна Богданівна                 енергоефективності та екології.

Секретар міської ради                                                      С.А.Ясінський