«Про внесення змін до рішення міської ради від 25.10.2019 р. №5-LXVI-VII «Про передачу комунального майна, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради»»

• 28.11.2019

«Про внесення змін до рішення міської ради від 25.10.2019 р.

№5-LXVIVII «Про передачу комунального майна,

Враховуючи лист Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.11.2019р. №01-18/354, згідно рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №552 від 15.11.2019р. «Про присвоєння адрес нежитловим приміщенням Управління культури, молоді та туризму по вул.Героїв танкістів, 8», керуючись ст.ст. 135, 137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 25.10.2019 р. №5-LXVI-VII «Про передачу комунального майна, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради» та викласти п.1 даного рішення в наступній редакції:

«Передати з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради комунальне майно, а саме: нежитлового приміщення, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 прим.1, площею 146,0кв.м. та нежитлового приміщення, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 прим.2, площею 206,1кв.м.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук