Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІІ-УІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

• 21.05.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 7-LІІІ -VІІ

від 16.05.2019 року

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року

№1-ХХІІ-УІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради,

загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

Враховуючи пропозицію міського голови щодо структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, беручи до уваги висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення міської ради від 29.12.2016 року №1 -ХХІІ-УІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», а саме:

1.1. ввести в структуру апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів посаду радника міського голови шляхом скорочення посади головного спеціаліста з питань надання адміністративних послуг відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

1. У встановленому порядку попередити головного спеціаліста  з питань надання адміністративних послуг відділу державного архітектурно-будівельного контролю, про  можливе  наступне вивільнення, у зв’язку зі скороченням посади та забезпечити дотримання   соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  2. Міському голові внести зміни в штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук