Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІI-VII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

• 15.04.2020

Фастівська міська рада

РІШЕННЯ

Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016 року   №1-ХХІIVII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

З метою належної  реалізації  положень  Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі»,  враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В.,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в рішення міської ради №1-ХХІI-VII від 29.12.2016 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих  органів», а саме:

– скоротити посаду головного спеціаліста відділу капітального будівництва в кількості  1-ї штатної одиниці;

–  створити  сектор публічних закупівель та ввести посаду «завідувач сектору» в кількості 1-ї  штатної одиниці.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. Міському голові   привести штатний розпис апарату Фастівської міської ради   та її виконавчих органів у відповідність до прийнятого рішення.

4 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський  голова                                                                М.В.Нетяжук