Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №671 від 20.12.2019р.

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від     21.02.2020                                                                                   №109

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради №671 від 20.12.2019р.

У зв’язку зі зміною основного виду діяльності КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств» та неможливість провести роботи по демонтажу тимчасової споруди, керуючись, ст.ст. 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до п.2 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №671 від 20.12.2019 року та викласти його в наступній редакції:

«2.Доручити КП «Фастів – благоустрій» провести демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража по вул.Осипенка, біля буд.№3,  м. Фастів».

1. .Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук