Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 09 серпня 2019 року №423 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 р.»

• 24.10.2019

рішення

Від 21.10.2019                                                                                                                     № 501

м. Фастів

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради від 09 серпня 2019 року

№423 «Про організацію та проведення призову

громадян України на строкову військову

службу в жовтні-грудні 2019 р.»

З метою забезпечення успішного проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (із змінами), Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за №1109/15800,  відповідно до п.2 ст.16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись п.1 ч.1 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 09 серпня 2019 року №423 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019р.», а саме:

1.1. Включити до складу призовної комісії Яковенко Олену Олександрівну, сестру медичну КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД» (за згодою);

1.2.  Покласти виконання обов’язків секретаря призовної комісії на Яковенко Олену Олександрівну (за згодою);

1.3. Виключити зі складу призовної комісії Українець Анну Василівну, сестру медичну КНП ФРР «Фастівський центр ПМСД»;

1.4. Включити до запасного складу призовної комісії Берчак Наталію Вікторівну, сестру медичну КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД» (за згодою);

1.5.  Покласти виконання обов’язків секретаря призовної комісії запасного складу на Берчак Наталію Вікторівну (за згодою);

1.6. Виключити зі запасного складу призовної комісії Сушинську Людмилу Петрівну, фельдшера-лаборанта КНП ФРР «Фастівський центр ПМСД»;

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук