Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.12.2018 року № 696 « Про затвердження нового складу та положення комісії з питань захисту прав дитини»

• 21.07.2019

рішення

Від  18.07.2019                                                                                                       № 396

м. Фастів

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету

від 21.12.2018 року № 696 « Про

затвердження нового складу та положення

комісії з питань захисту прав дитини»

У зв’язку із кадровими змінами та керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 року № 800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», врахувавши  п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни та затвердити в новій редакції склад комісії з питань захисту прав дитини  (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.П.Давиденко

Міський голова                                                                               М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

від__18.07.2019_№__396_