Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.03.2017р. за № 100

• 25.04.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від   23.04.2019                                                                 № 237

Про внесення змін до

рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради від 15.03.2017р. за № 100

Розглянувши подання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про затвердження нормативів питного водопостачання та водовідведення для споживачів міста Фастова» від 15.03.2017р. за № 100 та керуючись  підпунктом 5 пункту “а” статті 30, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Викласти п.41 додатку до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про затвердження нормативів питного водопостачання та водовідведення для споживачів міста Фастова» від 15.03.2017р. № 100 у наступній редакції:
Споживачі Одиниці

виміру

Середньодобові

нормивитрат

води за місяць

споживання

води за

місяць в

м3

вода

літрів

на

добу

В т.ч.

гаряча

літрів

на

добу

41 Полив:
– садів і присадибнихділянок л/м2 на добу 6 Згідно розрахунків на підставі довідки з Геофізичної обсерваторії м.Фастів (без урахування кількості дощових днів)
– квітники і газони л/м2 на добу 6 Згідно розрахунків на підставі довідки з Геофізичної обсерваторії м.Фастів (без урахування кількості дощових днів)
– теплиціземляні л/м2 на добу 15 Згідно розрахунків на підставі довідки з Геофізичної обсерваторії м.Фастів (без урахування кількості дощових днів)
– теплиці, стелажізимові, парники л/м2 на добу 6 Згідно розрахунків на підставі довідки з Геофізичної обсерваторії м.Фастів (без урахування кількості дощових днів)

1. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський  голова                                                                            М.В.Нетяжук