Про внесення змін до розпорядження № 110 од від 17.04.2020 року « Про нагородження з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 21.04.2020                                                              № 113од

м. Фастів

Про внесення змін до розпорядження № 110 од

від 17.04.2020 року « Про нагородження з нагоди

34-ї річниці Чорнобильської катастрофи»

Керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести зміни в розпорядження № 110 од від 17.04.2020 року « Про нагородження з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи», а саме:
    • викласти п.1 в наступній редакції:

«1. Оголосити подяку Виконавчого комітету Фастівської міської ради учасникам ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС, з виплатою  матеріального заохочення у розмірі 621 грн. 12 коп. та врученням  квітів  кожному,   а саме:

Шараєвському Володимиру Михайловичу – ***;

Коротенку Олексію Демидовичу – ***;

Сіленку Миколі Анатолійовичу – ***;

Блейчик  Валерію Олексійовичу – ***.

1.2.          доповнити розпорядження  пунктом 3, а саме:

«3.  Начальнику фінансово-господарського відділу Міхєєвій О.О., витрати пов’язані з придбанням квітів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчим  комітетом Фастівської міської ради».

Міський голова                                                                    М.В. Нетяжук