Про внесення змін до розпорядження № 139од від 14.05.2020 «Про скликання сімдесят сьомої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

• 27.05.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від  27.05.2020                                                                              № 147од

Про внесення змін до розпорядження

№ 139од від 14.05.2020  «Про скликання

сімдесят  сьомої    позачергової сесії

міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження № 139од від 14.05.2020 «Про скликання  сімдесят сьомої  позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання»,

замінивши дату проведення 77-ї позачергової сесії міської ради з «28 травня»  на «2 червня» та виклавши пункти, починаючи з пп.1.32 в наступній редакції:

• Про дострокове припинення дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Фастівської міської ради.
  • Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» на передачу в суборенду частину будівлі бойлерної №3 по вул.Г.Прикордонників, 1а.
  • Про призупинення нарахування орендної плати нежитлового приміщення за адресою пл.Перемоги, 1 Благодійному фонду «Лайф Спіріт».
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №11 від 13.04.2017р. укладеного між Фастівською міською радою та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
  • Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню.
  • Про продовження термінів дії договорів оренди майна, що належить докомунальної  власності Фастівської міської ради.
  • Про схвалення та погодження укладених Комунальним підприємством «Фастів-благоустрій» договорів зберігання металобрухту № 112 від 21.09.2018 та № 171 від 13.11.2018 з ФОП Корень В.Г.
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Фастова в особі Фастівської міської ради об’єкту незавершеного будівництва за адресою: Київська обл., м.Фастів, вул.О.Зінченка, 5.
  • Про надання погодження на проведення демонтажу житлового будинку по вул.Героїв України, 13 у м.Фастів.
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 2-LXXI-VII від 26.02.2020 року «Про затвердження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків
    у м. Фастові на 2020-2021 роки».
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук