Про внесення змін до розпорядження №161 од від 24.05.2019 року «Про затвердження складу комісії з питань визначення величини пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Фастів»

• 25.08.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   21.08.2020                                                                            №  220 од

м. Фастів

Про внесення змін до розпорядження

№161 од від 24.05.2019 року «Про затвердження складу комісії

з питань визначення величини пайової участі

замовників будівництва у розвитку

інфраструктури м. Фастів»

В зв’язку з кадровими змінами в апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, з метою розгляду звернень замовників об’єктів будівництва, об’єктивного та раціонального використання коштів пайової участі, права реалізувати проект будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста, на виконання рішення сесії Фастівської міської ради № 13-LІ-VІІ від 04.04.2019 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова» (зі змінами та доповненнями) та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження №161 од від 24.05.2019 року, а саме:

1.1. п. 1 викласти у наступній редакції:

«Утворити комісію з питань визначення величини пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Фастів та затвердити її склад (Додаток 1)».

1.2. п. 2 викласти у наступній редакції:

«При розгляді звернень від замовників будівництва, комісії в своїй діяльності керуватися Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» та рішенням сесії Фастівської міської ради № 13-LІ-VІІ від 04.04.2019 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова» (зі змінами та доповненнями)».

1.3. п. 3 викласти у наступній редакції:

«Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови №157 од від 05.06.2020 року Про внесення змін до розпорядження №161 од від 24.05.2019 року «Про затвердження складу комісії з питань визначення величини пайової участі  замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Фастів»».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук

до розпорядження міського голови

№_220 од__ від__18.08.2020__

Склад комісії