Про  внесення змін до розпорядження № 205 од від 20.06.2019 «Про нагородження  до Дня Конституції України»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 25.06.2019                                                            № 216од

м. Фастів

Про  внесення змін до розпорядження

№ 205 од від 20.06.2019 «Про нагородження

до Дня Конституції України»

Враховуючи подання голови Фастівської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій від          24.06.2019 року,    керуючись п.20   ч.4 ст. 42  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Внести зміни в розпорядження № 205 од від 20.06.2019 «Про нагородження до Дня Конституції України», виклавши його в новій редакції:
    • Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з  виплатою матеріального заохочення, в розмірі 496 грн.  89 коп. кожному,  а саме:

Міщенку Олександру Григоровичу – начальнику Фастівської ДПІ Васильківського управління  ГУ ДФС у Київській області;

Ларіній Ірині Іванівні – голові комісії з припинення управління Фастівського ОУПФ України  Київської області;

Муріній Світлані Володимирівні –  головному спеціалісту  відділу  видатків Фастівського управління Державної казначейської служби України Київської області;

Товстій Олені Станіславівні –  завідувачу сектору  оформлення  документів Фастівського РВ ЦМУ ДМС України в м.Києві та Київській області.

Балашкевичу Леоніду Анатолійовичу – голові  міськрайонної  організації воїнів Афганістану та інтернаціоналістів;

Павловському  Івану Григоровичу – голові організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС;

Хромову Миколі Миколайовичу –  голові  міської  організації «Ветерани війни».

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 3478 грн. 123 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.
  2. Розпорядження №205 од від 20.06.2019 року вважати таким що втратило чинність.

В.о. міського  голови                                           О.Б. Зикова