Про внесення змін до розпорядження № 208 од від 21.06.2019 року «Про нагородження до Дня Національної поліції України та Дня слідства»

• 26.06.2019

Від 24.06.2019                                                    №  212од

Враховуючи подання начальника Васильківського МВ УПО в Київській області від 21.06.2019 року №78/43/30-2019, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в розпорядження №208од від 21.06.2019 року виклавши його в новій редакції:
  • Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення в розмірі 496 грн. 89 коп. кожному, а саме:
  • майору поліції Борщук Світлані Георгіївні – інспектору сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • Попіці Максиму Сергійовичу – начальнику сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • капітану поліції Півню Андрію Ігоровичу – поліцейському сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області.
  • підполковнику поліції Дяченко Людмилі Володимирівні – слідчому СВ Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • лейтенанту поліції Калашнік Дарії Василівні – слідчому СВ Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;
  • Струтинській Тетяні Миколаївні – інженеру технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м.Фастів Управління поліції охорони в Київській області;
  • Бойко Олександру Анатолійовичу – електромонтеру технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м.Фастів Управління поліції охорони в Київській області;
  • Костецькому Валентину Миколайовичу – електромонтеру технічної охорони Васильківського міжрайонного відділу в м.Фастів Управління поліції охорони в Київській області.
  • Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 3975 грн. 12 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програмі «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік» програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведенні урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.
  1. Розпорядження № 208 од від 21.06.2019 року «Про нагородження до Дня Національної поліції України та Дня слідства» вважати таким що втратило чинність.

Міський голова                                                       М.В. Нетяжук