Про внесення змін до розпорядження №359 од від 31.10.2018 року «Про організацію роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради з питань надання державної допомоги суб’єктам господарювання»

• 18.03.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17.03.2020                                                                                                              80 од

Про внесення змін до розпорядження

№359 од від 31.10.2018 року

«Про організацію роботи

виконавчого комітету Фастівської міської ради

з питань надання державної допомоги

суб’єктам господарювання»

В зв’язку з кадровими змінами в апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, з метою забезпечення захисту та розвитку конкуренції, підвищення прозорості функціонування державної допомоги суб’єктам господарювання, відповідно до Закону України від 01.07.2014 року за №1555- VII «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», розпоряджень Антимонопольного комітету України від 28.12.2015 № 43-рп «Деякі питання реалізації Закону України «Про державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Внести зміни до розпорядження №359 од від 31.10.2018 року «Про організацію роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради з питань надання державної допомоги суб’єктам господарювання», а саме:

п.2 викласти у наступній редакції:

«З метою виконання вимог пункту 1.1 та 1.2 розпорядження №359 од від 31.10.2018 року визначити відповідальну особу за організацію роботи у надавача допомоги з підготовки та подання до Антимопонопольного комітету України  повідомлень про державну допомогу суб’єктам господарювання Бабську Наталію Олександрівну – начальника управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                М.В.Нетяжук