• 12.06.2019

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      11.06.2019                                                                                                №  187 од

м. Фастів

Про внесення змін до розпорядження

№424 од  від 19.12.2018 року «Про затвердження

Порядку використання коштів передбачених

у місцевому бюджеті для надання одноразової

матеріальної допомоги громадянам міста Фастова»

У зв’язку з кадровими змінами, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до п.2 розпорядження №424  од від 19.12.2018 року «Про затвердження  Порядку використання коштів передбачених у місцевому бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міста Фастова»  а саме: виключити із членів робочої групи Швидку Ж.П.  та включити у члени робочої групи  Костюк І.М., завідуючого сектору охорони здоров’я.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук