Про внесення змін до розпорядження міського голови №154 од від 16.05.2019 року «Про створення комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності»

• 13.01.2020

Від 11.01.2020                     № 8 од

Про внесення змін до розпорядженняміського голови №154 од від 16.05.2019 року«Про створення комісії із страхування у звязкуз тимчасовою втратою працездатності»

Відповідно до  статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови правління Фонду соціального страхування України від 19 липня 2018 року № 13 «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,  керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи протокол №2 загальних зборів «Незалежної профспілкової організації  апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів» від  18.12.2019 року    :

1. Внести зміни до п.1 розпорядження №154 од від 16.05.2019 року та викласти у наступній редакції:

Створити комісію із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності виконавчого комітету Фастівської міської ради у кількості 6 осіб,  у складі :

Голова комісії: Тхоржевська Леся Олександрівна- керуючий справами виконавчого комітету Фастівської міської ради ;

Заступник голови комісії: Мельниченко Анна Валеріївна- начальник юридичного управління   виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Члени комісії:

Міхеєва Ольга Олегівна- начальник фінансово-господарського відділу- головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Яценко Інна Анатоліївна- начальник відділу управління персоналом виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Папко Оксана Станіславівна- начальник відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Глущенко Ірина Петрівна-  головний спеціаліст відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради  .

1. 2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук