Про внесення змін до складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

• 18.11.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                    № 587

Про внесення змін до складу комісії

з попереднього розгляду питання присвоєння

почесного звання «Мати-героїня»

З метою посилення державної підтримки багатодітних матерів, беручи до уваги значимість питання присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” та всебічного попереднього розгляду кандидатур цих матерів та в зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст.39 та ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити новий склад комісії з попереднього розгляду питання присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” при виконавчому комітеті Фастівської міської ради (додаток 1).
  2. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 3 від 21.01.2016 року вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань О.П.Давиденко

Міський голова                                                                                     М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради

№  587  від    __15.11.2019_ р.

СКЛАД  КОМІСІЇ

з попереднього розгляду питання присвоєння

почесного звання України “ Мати-героїня”

1. Давиденко Олена Павлівна – заступник міського голови з гуманітарних питань, голова комісії.
  2. Змаженко Людмила Анатоліївна –  начальник служби  у справах дітей та сім’ї, заступник голови комісії
  3. Папко Олена Всеволодівна –  головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї, секретар комісії.

Члени комісії:

1. Єриш Наталія Леонідівна – начальник управління освіти.
  2. Мельниченко Анна Валеріївна – начальник юридичного управління.
  3. Жук Надія Володимирівна – медичний директор КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги»(за згодою).
  4. Бортовська Жанна Петрівна – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою).
  5. Янковська Світлана Антонівна – начальник відділу ведення єдиного демографічного реєстру населення.
  6. Кабанець Олександр Олександрович – начальник управління соціального захисту населення.

Керуючий справами                                                                             Л.О. Тхоржевська