Про внесення змін до складу Комісії з питань надання грошової компенсації деяким категоріям осіб для придбання житла при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 19.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  18.07.2019                                                                                       №__377

м. Фастів

Про внесення змін до складу

Комісії з питань надання грошової

компенсації деяким категоріям осіб

для придбання житла при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

На підставі рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20. 04. 2018 року №169 «Про створення Комісії з питань надання грошової компенсації деяким категоріям осіб для придбання житла при виконавчому комітеті Фастівської міської ради», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до складу Комісії з питань надання грошової компенсації деяким категоріям осіб для придбання житла при виконавчому комітеті Фастівської міської ради» (далі – Комісія), а саме:
    • вивести зі складу Комісії Швидку Жанну Петрівну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради;
    • вивести зі складу Комісії Захарову Марію Сергіївну – завідуючого сектором бухгалтерського обліку, головного бухгалтера управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради;
    • ввести до складу Комісії Змаженко Людмилу Анатоліївну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради;
    • ввести до складу Комісії Рябіч Наталію Станіславівну – головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  2. Затвердити новий склад комісії, згідно додатку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

міської ради

№_______18.07.2019_____

від_______377_________

Склад

Давиденко Олена Павлівна                                            – голова комісії, заступник міського голови.

Тхоржевська Леся Олександрівна                     – заступник голови комісії, керуючий справами міськвиконкому.

Циганков Максим Олександрович                    – секретар комісії, завідувач сектором у справах інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН ВК Фастівської міської ради.

Члени комісії:

Бортовська Жанна Петрівна                               – директор Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Бруй Лариса Максимівна                                    – начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів.

Гапонова Анна Вікторівна                                   – заступник начальника УСЗН ВК Фастівської МР, начальник відділу з питань оформлення та оздоровлення населення, яке постраждало від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Гірченко Анатолій Васильович                          – голова Фастівської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій (за згодою).

Зикова Олена Борисівна                                      – перший заступник міського голови.

Змаженко Людмила Анатоліївна                       – начальник служби у справах дітей та сім’ї ВК ФМР.

Кабанець Олександр Олександрович                           – начальник управління соціального захисту населення ВК ФМР.

Кохана Ольга Григорівна                                    – перший заступник начальника управління соціального захисту населення ВК ФМР.

Лагута Оксана Миколаївна                                – завідувач сектором житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла,  питань гуртожитків і ОСББ.

Міхеєва Ольга Олегівна                                                  – начальник фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради, головний бухгалтер.

Мельниченко Анна Валеріївна                          – начальник юридичного управління ВК ФМР.

Мех Наталія Анатоліївна                                    – начальник сектору капітального будівництва ВК ФМР.

Рябіч Наталія Станіславівна                               – головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку УСЗН ВК ФМР.

Рябоконь Анна Сергіївна                                     – начальник управління економіки та міжнародного співробітництва ВК ФМР.

Саф’янова Олена Павлівна                                – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН ВК ФМР.

Соловей Юрій Вікторович                                   – голова МГО «Асоціація учасників бойових дій та АТО» (за згодою).

Цедзінська Людмила Василівна                         – начальник фінансового управління ВК ФМР.

Хромов Микола Миколайович                          – голова міської організації ветеранів України (за згодою).

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська