Про внесення змін до складу комісіїз питань призначення житлових субсидій та надання пільг при виконавчомукомітеті Фастівської міської ради

• 26.04.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 23.04.2019                                                   м. Фастів                                                                         №…200..

Про внесення змін до складу комісії

з питань призначення житлових

субсидій та надання пільг при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18. 06. 2018 року №261 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та її складу», у зв’язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету Фастівської міської ради, керуючись п. 6 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської  ради вирішив:

1. Внести зміни до складу комісії з питань призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг при виконавчому комітеті Фастівської міської ради (далі – Комісія), а саме:
  • вивести зі складу Комісії Силенко Наталію Вікторівну – секретаря Комісії, головного спеціаліста відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • ввести до складу Комісії Рокицьку Людмилу Анатоліївну – секретаря Комісії, головного спеціаліста відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. Затвердити склад Комісії, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

№__200_______

від «_23_»__04. 2019____

Склад комісії

Давиденко Олена Павлівна                                    – голова комісії, заступник міського голови.

Кабанець Олександр Олександрович                    – заступник голови комісії, начальник УСЗН ВК ФМР.

Рокицька Людмила Анатоліївна                             – секретар комісії, головний спеціаліст відділу прийняття рішень УСЗН ВК ФМР.

Члени комісії:

Барна Вікторія Петрівна                                           – завідуюча сектором державних соціальних інспекторів УСЗН ВК ФМР.

Бортовська Жанна Петрівна                                   – директор Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Гапонова Анна Вікторівна                                      – заступник начальника УСЗН ВК ФМР.

Дубровіна Раїса Іванівна                                         – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Снігурівка.

Зевако Олена Іванівна                                             – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Казнівка.

Калапац Олена Олексіївна                                      – начальник відділу виплат УСЗН ВК ФМР.

Кохана Ольга Григорівна                                        – перший заступник начальника УСЗН ВК ФМР.

Міщенко Валентина Олександрівна                       – директор територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Мороз Олена Валеріївна                                          – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля.

Поліщук Оксана Миколаївна                                   – начальник відділу прийому громадян УСЗН ВК ФМР.

Прокопець Сусанна Мисаківна                              – начальник відділу прийняття рішень УСЗН ВК ФМР.

Саф’янова Оксана Павлівна                                    – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН ВК ФМР.

Скурська Людмила Миколаївна                             – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця.

Холодніцька Лілія Анатоліївна                                – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя.

Ясінська Таміла Багратівна                                      – голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Фастів-ІІ.

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська