• 13.08.2019

Київської обасті

РІШЕННЯ

Від   09.08.2019                                                                                      № 449

Про внесення змін до складу конкурсної

комісії для проведення конкурсу на

зайняття вакантної посади директора

КНП Фастівської міської ради «Фастівський

міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №421 від 18.07.2019 року «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», на підставі п. 16 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни з 14.08.2019р. до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (далі – Комісія), а саме:

– вивести зі складу Комісії Давиденко Олену Павлівну – заступника міського голови з гуманітарних питань, голову комісії;

– ввести до складу Комісії Нетяжука Михайла Володимировича – міського голову, голову комісії

1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                               М. В. Нетяжук