Про внесення змін до складу мобільного соціального офісу м. Фастова

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                 № ……..

м. Фастів

Про внесення змін до складу

мобільного соціального офісу

м. Фастова

Відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від               10. 04. 2017 року №116 «Про внесення змін до складу мобільного соціального офісу м. Фастова» та в зв‘язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету Фастівської міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до складу мобільного соціального офісу м. Фастова (далі – Офіс), а саме:
  • вивести зі складу Офісу Швидку Жанну Петрівну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • ввести до складу Офісу Змаженко Людмилу Анатоліївну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. Затвердити склад Офісу, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О. П.

Міський голова                                                                          М. В. Нетяжук

до рішення № ____________________

від _____________________________

Склад

мобільного соціального офісу м. Фастова

Керівник мобільного соціального офісу:

Давиденко Олена Павлівна                                   заступник міського голови

Заступник керівника:

Кабанець Олександр Олександрович       начальник Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської МР

Секретар:

Поліщук Оксана Миколаївна                                начальник відділу прийому громадян Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Фахівці:

1. Болілий Юрій Михайлович заступник начальника Управління соціального захисту населення ВК Фастівської МР
  2. Гапонова Анна Вікторівна заступник начальника Управління соціального захисту населення ВК Фастівської МР

1. Змаженко Людмила Анатоліївна начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради

1. Кохана Ольга Григорівна перший заступник начальника Управління соціального захисту населення ВК Фастівської міської ради

1. Міщенко Валентина Олександрівна директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1. Папко Оксана Станіславівна начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської МР

1. Поспішна Тетяна Іванівна провідний юрисконсульт Фастівського центру зайнятості (за згодою)

1. Саф’янова Оксана Павлівна начальник відділу персоніфікованого обліку населення УСЗН ВК Фастівської МР.

1. Циганков Максим Олександрович завідувач сектором у справах інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН ВК Фастівської МР

1. Штефюк Галина Іванівна головний спеціаліст відділу прийому громадян УСЗН ВК Фастівської МР

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська