Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 12.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                 № ……..

м. Фастів

Про внесення змін до складу

опікунської ради при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від                                22. 04. 2016 року №185 «Про внесення змін до складу опікунської раду при виконавчому комітеті Фастівської міської ради» та в зв’язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету Фастівської міської ради, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до складу опікунської ради (далі – Ради) при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, а саме:
  • вивести зі складу Ради Швидку Жанну Петрівну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • вивести зі складу Ради Папко Олену Всеволодівну – начальника відділу з питань внутрішньої політики та по роботі з органами самоорганізації населення Фастівської міської ради;
  • ввести до складу Ради Циганкова Максима Олександровича – завідувача сектором у справах ветеранів війни та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • ввести до складу Ради Змаженко Людмилу Анатоліївну – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. Затвердити склад Ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з     гуманітарних питань Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення від _______________

№ __________________________

Склад опікунської ради

при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

Голова опікунської ради:

Давиденко Олена Павлівна                                   заступник міського голови

Заступник голови опікунської ради:

Кабанець Олександр Олександрович       начальник УСЗН ВК Фастівської МР

Секретар опікунської ради:

Гапонова Анна Вікторівна                         заступник начальника УСЗН ВК Фастівської МР

Члени опікунської ради:

• Барна

Вікторія Петрівна                                        завідуюча сектором державних соціальних інспекторів УСЗН ВК Фастівської МР

• Бортовська

Жанна Петрівна                                           директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Фастівської МР

• Змаженко

Людмила Анатоліївна                                начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської МР

• Калапац

Олена Олексіївна                                        начальник відділу виплати УСЗН ВК Фастівської МР

• Кохана

Ольга Григорівна                                        перший заступник начальника УСЗН ВК Фастівської МР

• Мельниченко

Анна Валеріївна                                          начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської МР

• Міщенко

Валентина Олександрівна                         директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

• Пожидаєв

Валерій Іванович                                        лікар-психіатр Фастівського центру первинної медико-санітарної допомоги (за згодою)

• Поліщук

Оксана Миколаївна                                     начальник відділу прийому громадян УСЗН ВК Фастівської МР

• Циганков

Максим Олександрович                  завідувач сектором у справах ветеранів війни та осіб з інвалідністю УСЗН ВК Фастівської МР.

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська