Про внесення змін до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2018 року №16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова»

• 07.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради  від 11.12.2018 року №16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова»

У зв’язку із кадровими змінами у виконавчому комітеті Фастівської міської ради та перерозподілом обов’язків у відділі державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та речових прав на нерухоме майно виникла необхідність внесення змін до складу  Органу приватизації  житлового фонду територіальної громади міста Фастова, (надалі – Орган приватизації), враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій, керуючись ст.25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади м. Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2018 року №16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 26.06.2018 року №11-ХLII-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова” шляхом виведення зі складу органу приватизації житлового фонду територіальної громади м. Фастова Бромірського Віталія Олександровича та Хімерик Олени Вікторівни та введення Перехрест Ксенії Петрівни – начальника відділу містобудування та архітектури і Горохової Ольги Валеріївни – державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та речових прав на нерухоме майно.
  2. Склад Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова викласти у новій редакції, згідно додатку.
  3. Рішення міської ради від 11.12.2018 року №16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 26.06.2018 року №11-ХLII-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування та заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                           М.В. Нетяжук

Додаток до  міської рішення

№     від

Склад