Про внесення змін та доповнень до Регламенту підготовки та проведення засідань виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 26.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.03.2020                                                                                                          № 124

Про внесення змін та доповнень  до Регламенту

підготовки та проведення засідань

виконавчого комітету Фастівської міської ради

З метою проведення карантинних заходів щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста Фастів захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену вірусом COVID – 19, на виконання постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Протоколу № 4 від 16.03.2020 року міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни та доповнення до Регламенту підготовки та проведення засідань виконавчого комітету Фастівської міської ради затвердженого рішенням № 438 від 18.12.2015, а саме:  розділ 1 «Організація роботи виконавчого комітету міської ради» доповнити : «В разі необхідності засідання виконавчого комітету Фастівської міської ради  проводити дистанційно  в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій. Під час проведення засідань  в режимі віддаленого доступу рішення виконавчого комітету  приймаються поіменним голосуванням.»
  2. Дане рішення виконавчого комітету висвітлити на сайті Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на керуючого справами Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук