Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади  Фастівської міської ради» від 01.06.2017 р. №13-ХХІХ-VII

• 14.11.2019

Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради

від 01.06.2017 р. №13-ХХІХ-VII

З метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Фастів, згідно Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, ст. 143 Конституції України, керуючись ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про соціальні послуги»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Доповнити до п.8 додатку 1 рішення Фастівської міської ради №13-ХХІХ-VІІ від 01.06.2017 року «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Фастівської міської ради», а саме після слів «інвалідами з метою використання під гаражі для спеціальних засобів пересування» словами: «а також розміщення неприбуткових організацій, закладів з надання послуг соціального захисту для бездомних громадян, безпритульних дітей та неприбуткових установ, призначених для тимчасового або постійного перебування громадян похилого віку та інвалідів».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук