Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради від 04.04.2019 р. № 13-LI-VII «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова»

• 06.08.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 5-LХІ -VІІ

від 01.08.2019 року

Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради від 04.04.2019 р. № 13-LIVII «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова»

З метою стимулювання залучення інвестицій, а також належного утримання та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Фастова, керуючись ст. 9, ст. 12, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до додатку 1 рішення Фастівської міської ради від 04.04.2019 р. № 13-LI-VII «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Фастова», а саме:

– до пункту 3.5. Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Фастова додати підпункт «- 2% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта, в т.ч. реконструкції, розширення, добудови, реставрації і капітального ремонту – для будівель промисловості, зокрема виробничих корпусів, цехів, складських приміщень промислових підприємств».

1. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення на веб-сайті Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішенням покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі, міського голову та першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                           М.В. Нетяжук