Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови № 29 од від 05.02.2020 р. «Про скликання сімдесят першої сесії міської ради VІІ скликання»

• 26.02.2020

м. Фастів

Від 25.02.2020                                                                               № 55од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№ 29 од від 05.02.2020 р.

«Про скликання  сімдесят першої

сесії  міської  ради VІІ скликання»

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення  до п.1 розпорядження міського голови №29од від 05.02.2020 «Про скликання сімдесят  першої сесії міської ради    VІІ скликання»,  виклавши підпункти в наступній редакції, а саме:
  • Про затвердження звіту  про виконання бюджету міста Фастова за                 2019 рік.
  • Про затвердження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
  • Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки.
  • Про звіт  щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами  Фастівської  міської  ради  за  2019 рік.
  • Про затвердження Плану роботи Фастівської міської ради на І-е півріччя 2020 року.
  • Про затвердження Положення про місцеві ініціативи.
  • Про зміну типу та найменування Фастівської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області та затвердження нової редакції Статуту.
  • Про зміну найменування Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти та затвердження нової редакції Статуту.
  • Про затвердження логотипу та інструкції по користуванню брендом (Brandbook) міста Фастова.
  • Про погодження та підписання Угоди про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом Київської області.
  • Про внесення змін до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2018 року №16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова».
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна № 27 від 31.01.2019р., укладеного між Фастівською міською радою та Фастівською районною державною адміністрацією Київської області.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна № 20 від 28.03.2018 р., укладеного між Фастівською міською радою та фінансовим управлінням виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №19 від 26.03.2018р. укладеного між Фастівською міською радою та Управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №12 від 18.07.2017р. укладеного між Фастівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №22 від 24.05.2018р. укладеного між Фастівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІІ-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  • Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних  послуг (НКРЕКП) щодо цін на газ для побутових споживачів.
  • Про затвердження Положення про юридичне управління Фастівської міської ради та її виконавчого комітету в новій редакції.
  • Про затвердження Положення про управління соціального захисту

населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

• Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Центральної виборчої комісії, Київської обласної виборчої комісії, Київської обласної ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.
  • Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської ради комунального майна за адресою: вул.Соборна, 40 в м.Фастів Київської області від Територіальної громади сіл, селищ, міст Київської області в особі Київської обласної ради.
  • Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  • Про упорядкування питання захоронення твердих побутових відходів з інших населених пунктів України на території Фастівського міського сміттєзвалища твердих побутових відходів.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук