Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови № 29 од від 05.02.2020 р. «Про скликання  сімдесят першої   сесії  міської  ради VІІ скликання»

• 20.02.2020

м. Фастів

Від 17.02.2020                                                                                № 45од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№ 29 од від 05.02.2020 р.

«Про скликання  сімдесят першої

сесії  міської  ради VІІ скликання»

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення  до п.1 розпорядження міського голови №29од від 05.02.2020 «Про скликання сімдесят  першої сесії міської ради    VІІ скликання»,  виклавши підпункти в наступній редакції, а саме:

«1.21.   Про затвердження Положення про юридичне управління Фастівської міської ради та її виконавчого комітету в новій редакції.

1.22.  Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.23.  Про звернення депутатів Фастівської  міської ради до Центральної виборчої комісії, Київської обласної виборчої комісії, Київської обласної ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

1.24.  Земельні питання.

1.25.  Р і з н е.».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                       М.В.Нетяжук