Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови № 379од від 21.11.2019 «Про скликання шістдесят дев’ятої сесії міської ради VІІ скликання»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   09.12.2019                                                                                            № 398од

м. Фастів

Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови

№ 379од від 21.11.2019 «Про скликання  шістдесят дев’ятої

сесії  міської  ради VІІ скликання»

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення  до п.1 розпорядження міського голови №379од  від 21.11.2019 «Про скликання шістдесят дев’ятої  сесії міської ради    VІІ скликання»,  виклавши підпункти в наступній редакції, а саме:

« 1.22. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи;

1.26. Про передачу комунального майна на баланс виконавчого комітету

Фастівської міської ради з балансу Приватного підприємства «Редакція

Фастівської газети «Перемога»;

1.27. Про надання в оренду комунального майна Приватному підприємству

«Редакція Фастівської газети «Перемога»;

1.28.   Про  списання  основних  засобів, малоцінних  та інших

необоротних активів, які  перебувають  на  балансі  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський  міський центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

1.29. Про прогноз бюджету м. Фастова на 2021-2022 роки ;

1.30.   Про внесення змін до рішення міської ради від 04.04.2019р. №15-LX-VII «Про затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради»;

1.31.   Про  введення  додатково  чотирьох  штатних  одиниць  сторожів – Фастівського  міського  територіального  центру  соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг) виконавчого  комітету Фастівської  міської  ради;

1.32.  Про проведення  Конкурсу на  присвоєння міжнародної

літературної  премії  імені  Василя  Портяка;

1.33.  Про  затвердження  нової  редакції  міської  програми  «Дитяче

харчування  на  2019-2020  роки »

1.34.  Земельні питання;

1.35.  Р і з н е.»

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук