Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови від 14.08.2018 № 244 од “Про погодження інвесторської, виконавчої кошторисної  документації з відділом капітального будівництва»

• 12.06.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 07.06.2019                                                                                                         № 183 од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

від 14.08.2018 № 244 од “Про погодження

інвесторської, виконавчої кошторисної

документації з відділом капітального будівництва»

З метою забезпечення виконання будівельних робіт у відповідності до інвесторської кошторисної документації  на об’єкти будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонтів, технічного переоснащення), що споруджуються із залученням коштів міського бюджету, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Внести зміни в п.2 розпорядження міського голови  від 14.08.2018 № 244 од «Про погодження інвесторської, виконавчої кошторисної документації з відділом капітального будівництва» та викласти в наступній редакції:

«Інвесторську та виконавчу кошторисну документацію перед початком та під час виконання будівельних робіт надавати до відділу капітального будівництва  на паперовому та електронному носіях.

Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради, фінансово-господарському відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснювати фінансування робіт  та наданих послуг після погодження з відділом капітального будівництва виконавчого комітету Фастівської ради заявки на фінансування проміжних, кінцевих розрахунків за актами виконаних будівельних робіт».

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                              М.В.Нетяжук