Про внесення змін та доповнень в розпорядження міського голови  від 15.05.2019р. № 148 од «Про капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів»

• 25.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 21.06.2019                                                                                                                   №  209-од

Про внесення змін та доповнень

в розпорядження міського голови

від 15.05.2019р. № 148 од «Про

капітальний та поточний ремонт

доріг і тротуарів»

З метою забезпечення утримання доріг та тротуарів у належному   стані згідно рішення Фастівської міської ради № 2-LХV-VІ від 19.03.2015 р «Про затвердження Програми проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів Київської області на 2015- 2020 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести доповнення в п.1 розпорядження міського голови від 15.05.2019р. № 148 од «Про капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів» та затвердити в новій редакції:

Враховуючи протокол засідання постійної депутатської  комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» забезпечити проведення капітального та поточного ремонту доріг, тротуарів та місць загального користування  на наступних вулицях:

– вул. Зелена

– пров. Прорізний

– вул. Пилипа Орлика

– вул. Нова

– вул. Соборна (тротуар)

– вул..Л. Толстого (тротуар)

– вул..Я.Мудрого (тротуар)

2.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                 М.В. Нетяжук