Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження оновленого переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

• 26.03.2020

РШЕННЯ

Від 20.03.2020                                                                                                          № 128

Про внесення змін в додаток 1 до рішення

виконавчого комітету Фастівської міської ради

№281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження

оновленого переліку адміністративних

послуг, які надаються через Центр надання

адміністративних послуг»

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №523-Р від 16.05.2014 року зі змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ №782-р від 11.10.2017 року «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України №342 від 14.12.2018 року «Про затвердження Змін до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до обєктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідно цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт», згідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та керуючись пп. 4 п. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження оновленого переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»», виключивши послугу п. 9 (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Додаток до рішення виконкому

№_128__від __20.03.___  2020 р.

Перелік адміністративних послуг,

які надаються структурними підрозділами виконавчого комітету Фастівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг

№ п/п Назва адміністративної послуги
9. Підготовка довідок щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм