Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження оновленого переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

• 26.12.2019

РШЕННЯ

Від 20.12.2019                                                                     № 627

Про внесення змін в додаток 1 до рішення

виконавчого комітету Фастівської міської ради

№281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження

оновленого переліку адміністративних

послуг, які надаються через Центр надання

адміністративних послуг»

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №523-Р від 16.05.2014 року зі змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ №782-р від 11.10.2017 року «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», згідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та керуючись пп. 4 п. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 281 від 18.06.2018 р. «Про затвердження оновленого переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»», додавши нові послуги п.п. 107, 108 (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Додаток до рішення виконкому

№627 від 20.12.2019 р.

Перелік адміністративних послуг,