Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого  комітету Фастівської міської ради № 282 від 18.06.2018 р. « Про затвердження Реєстру адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами виконавчого комітету Фастівської міської ради та регіональними суб’єктами державних органів влади через Центр надання адміністративних послуг»

• 26.12.2019

РШЕННЯ

Від 20.12.2019                                                                     № 628

Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого

комітету Фастівської міської ради № 282 від 18.06.2018 р.

« Про затвердження Реєстру адміністративних послуг,

які надаються структурними підрозділами виконавчого

комітету Фастівської міської ради та регіональними

суб’єктами державних органів влади через Центр

надання адміністративних послуг»

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №523-Р від 16.05.2014 року із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМ №782-р від 11.10.2017 року «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», згідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та керуючись пп. 4 п. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №282 від 18.06.2018 р. « Про затвердження Реєстру адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами виконавчого комітету Фастівської міської ради та регіональними суб’єктами державних органів влади через Центр надання адміністративних послуг»», доповнивши новими послугами п.107, п.108 (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                           М.В. Нетяжук

Додаток до рішення виконкому

№628 від 20.12.2019 р.

Реєстр адміністративних послуг,

які надаються  структурними підрозділами виконавчого комітету Фастівської міської ради

через Центр надання адміністративних послуг

№ п/п Найменування суб’єкта надання адміністративної послуги Назва адміністративної послуги Розмір плати (адміністратив

ний збір) за надання адміністративної послуги (у разі її надання на платній основі)

Результат надання адміністративної послуги Правові підстави для надання адміністративної послуги та інші відомості, визначені Кабінетом Міністрів України

Сектор житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ
107. Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів Припинення дії дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами Безкоштовно Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами п.1 ст. 2 Закони України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», п. 1 ст. 2, ст. 7, ст. 8, ст. 9, ст.16, ст. 22 ЗУ «Про рекламу», п.5ст. 24 ЗУ «Про охорону культурної спадщини», пп. 2 п. 1 ст. 2, п.3 ст. 11, п. 2 ст. 13, пп. 5 п. 1 ст. 16, пп.1 п. 2 ст. 18 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», Постанова КМУ №2067 від 29 грудня 2003 року  «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» Наказ Міністерства культури України№20 від 22.10.2016 року.
108. -//- Продовження терміну дії дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами Безкоштовно Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами п.1 ст. 2 Закони України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», п. 1 ст. 2, ст. 7, ст. 8, ст. 9, ст.16, ст. 22 ЗУ «Про рекламу», п.5ст. 24 ЗУ «Про охорону культурної спадщини», пп. 2 п. 1 ст. 2, п.3 ст. 11, п. 2 ст. 13, пп. 5 п. 1 ст. 16, пп.1 п. 2 ст. 18 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», Постанова КМУ №2067 від 29 грудня 2003 року  «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» Наказ Міністерства культури України№20 від 22.10.2016 року.

Керуючий справами                                                                                                                                               Л.О. Тхоржевська

Погодження та підпис суб’єкту надання адміністративної послуги, що підтверджує достовірність інформації зазначеної в Реєстрі: