Про внесення змін в розпорядження  міського голови від 08.10.2018р. № 325 од. «Про утворення робочої групи по ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі на території міста Фастова»

• 04.06.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 31.05.2019                                                                                                         № …172 од.

м. Фастів

Про внесення змін в розпорядження

міського голови від 08.10.2018р. № 325 од.

«Про утворення робочої групи по ліквідації

стихійних ринків та несанкціонованої

торгівлі на території міста Фастова»

В зв’язку з кадровими змінами та  метою  ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі на території м. Фастова, керуючись п.20 ч.4  ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в п. 1 розпорядженням міського голови від 08.10.2018р. № 325 од. «Про утворення робочої групи по ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі на території міста Фастова» та затвердити  в новій редакції склад робочої групи по ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі на території м. Фастова     (Додаток 1).
  2. Внести зміни в п. 2 розпорядження міського голови від 08.10.2018р. № 325 од. «Про утворення робочої групи по ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі на території міста Фастова» та викласти в наступній редакції:

«робочій групі, проводити рейди по виявленню та ліквідації стихійних ринків та несанкціонованої торгівлі в місті Фастів щоденно відповідно до графіку затвердженого міським головою».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на     заступника міського голови з питань капітального будівництва

Рудяка Т. Я.

Міський голова                                                            М. В. Нетяжук

від «_31_»__05__ 2019 р. № __172 од__

С К Л А Д

робочої групи по ліквідації

стихійних ринків  та несанкціонованої торгівлі на території міста Фастова

Голова комісії

Рудяк Тимофій Ярославович  –  начальник відділу сфери

Заступник голови комісії.

Бруй Лариса Максимівна   –     начальник відділу сфери

Секретар комісії:

Сологуб Тетяна Вікторівна  –            головний спеціаліст відділу сфери

Члени робочої групи:

Будишевська Юлія Юріївна  –         заступник директора КП ФМР «Центр

торгівлі та благоустрою»;

Київській області (за  згодою);

Колісник Іван Миколайович  –            дільничий офіцер поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції  ГУ НП  у Київській обл., лейтенант поліції(за згодою);

Пархоменко Марія Василівна – інспектор відділення по контролю за    благоустроєм міста КП ФМР

«Фастів – благоустрій»;

Старушенко Анатолій Васильович   – директор КП ФМР «Центр торгівлі та              благоустрою»;

Тягун Олександр Миколайович    –     завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи .

Заступник міського голови                                                  О. П. Давиденко