Про внесення змін в розпорядження від 22.05.2019 року № 158-од «Про відзначення у місті Фастові Дня захисту дітей»

• 30.05.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     30.05.2019                                                                                                                                № 167 од

Про внесення змін в розпорядження

від 22.05.2019 року № 158-од

«Про відзначення у місті Фастові

Дня захисту дітей»

Відповідно до Указу Президента України від 30.05.1998 № 568/98 ”Про день захисту дітей”, на виконання заходів міської комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, з метою привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести доповнення в план заходів з відзначення у місті Фастові Дня захисту дітей (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови                    О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  167 од    від 30.05.2019

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

в місті Фастові у 2019 році

Назва заходу Дата, час  та місце проведення Відповідальна особа
Забезпечити проведенння фотовиставки «Світ прийомної дитии» з врученням розважально-іграшкової продукції, приладдям до школи, прийомним сім’ям міста 01.06.2019 Бортовська Ж.П.
Провести під час заходу інформаційно-роз’яснювальну кампанію по рекрутуванню кандидатів у патронатні і прийомні батьки 01.06.2019 Бортовська Ж.П.
Витрати, пов’язані з організацією привітань прийомних сімей, закупівлю товарів оплатити за рахунок коштів загального фонду виділених ФМЦСССДМ. 01.06.2019 Бортовська Ж.П.

Заступник міського голови                                                                     О.П.Давиденко